Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON patchcord FC/UPC-FC/UPC SM DUPLEX 3mm 2m G652.D

19,61z VAT
15,94 zł netto
Ilość:    przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-FC/UPC SM DUPLEX 3mm 2m G652.D
Kod produktu: OP-FCU-FCU-SM-DX-2
Numer katalogowy: 4310
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Patchcord z końcówkami FC/UPC-FC/UPC o długości 2 metry, G652.D

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii