Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1

Ilość:    przechowalnia
18,57z VAT
15,10 zł netto
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1
Kod produktu: OP-LCU-LCU-SM-DX-2A
Numer katalogowy: 3625
Gwarancja (miesiące):
Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 2m G.657A1.

OPTON patch cord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 2m G.657A1

Patchcord na włóknie G.657A1 o promieniu gięcia 10mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć.

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -26%
Opton RF-WDM55-SA-D aktywny konwerter CATV z dwoma portami RF
100,83
74,90 netto
Koniec promocji: