Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m G652.D

15,15z VAT
12,32 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m G652.D
Kod produktu: OP-LCU-LCU-SM-DX-2
Numer katalogowy: 2285
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m G652.D

OPTON patch cord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m G652.D

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -39%
Tenda nova MW5s dwuzakresowe punkty dostępowe AC1200 Mesh, MU-MIMO, 2x GE, zestaw 2 sztuk
229,00
139,27 netto
Koniec promocji: