Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 2m G657A Loose Tube (Easy Strip)

Ilość:    przechowalnia
3,49z VAT
2,84 zł netto
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 2m G657A Loose Tube (Easy Strip)
Kod produktu: OP-PIG-SCA-SM-09-27L
Numer katalogowy: 3489
Gwarancja (miesiące):
Producent: Opton

OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 2m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -43%
OPTON mediakonwerter SFP-RJ45 MC220S
69,90
39,90 netto
Koniec promocji: