Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON pigtail LC/APC SM 0.9mm 1m G652D

3,25z VAT
2,64 zł netto
Ilość:    przechowalnia
OPTON pigtail LC/APC SM 0.9mm 1m G652D
Kod produktu: OP-PIG-LCA-SM-09-1
Numer katalogowy: 2321
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

OPTON pigtail LC/APC SM 0.9mm 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii