Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
OPTON Skarpeta do wciągania 13-18mm 400kg
52,89 zł z VAT
87,50 zł
43,00 zł netto
OPTON Skarpeta do wciągania 20-30mm 2256kg
73,80 zł z VAT
120,00 zł
60,00 zł netto
OPTON Skarpeta do wciągania 12-19mm 1590kg
46,74 zł z VAT
75,00 zł
38,00 zł netto
Katalog produktów
Sortuj według:  

Strona: 1 [2] 3 / 3
Rozcinacz izolacji wzdłużny
417,98 zł z VAT
339,82 zł netto
przechowalnia
Śrubowe narzędzie do taśmy stalowej (bandownica) Heavy Duty
420,64 zł z VAT
341,98 zł netto
Dostępność przechowalnia
G&T 0711 nóż (cleaver / obcinarka) do włókien światłowodowych, wersja mini
G&T 0711 nóż (cleaver / obcinarka) do włókien światłowodowych, wersja mini Producent: G&T

Wersja 0711 (mini) różni się od 0708A jedynie rozmiarami oraz precyzją cięcia

429,27 zł z VAT
349,00 zł netto
przechowalnia
Narzędzie do wykonywania wcięć w tubach Miller MSAT-5
442,74 zł z VAT
359,95 zł netto
przechowalnia
OTDR Launch Cable - rozbiegówka 2km SC/APC-SC/APC
OTDR Launch Cable - rozbiegówka 2km SC/APC-SC/APC Producent: Opton
OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 2km.
458,91 zł z VAT
373,10 zł netto
przechowalnia
OTDR Launch Cable - rozbiegówka 2km SC/UPC-SC/UPC
OTDR Launch Cable - rozbiegówka 2km SC/UPC-SC/UPC Producent: Opton
OTDR Launch Cable - rozbiegówka światłowodowa - 2km.
458,91 zł z VAT
373,10 zł netto
przechowalnia
JOINWIT JW3208C Portable Optical Power Meter 850/980/1300/1310/1490/1550nm (-50~+26dBm)
JOINWIT JW3208C Portable Optical Power Meter 850/980/1300/1310/1490/1550nm (-50~+26dBm) Producent: Joinwit
Wygodne i proste w obsłudze narzędzie do testowania optycznych sieci światłowodowych.
489,76 zł z VAT
398,18 zł netto
przechowalnia
Narzędzie VC-VOT do wycinania okna w kablu łatwego dostępu
509,37 zł z VAT
414,12 zł netto
przechowalnia
G&T 0708B nóż (cleaver / obcinarka) do włókien światłowodowych
G&T 0708B nóż (cleaver / obcinarka) do włókien światłowodowych Producent: G&T

Od wersji 0708B różni się automatycznym pojemnikiem na odpadki - podczas cięcia podnosi się klapka

576,87 zł z VAT
469,00 zł netto
przechowalnia
OPTON Hydrauliczny obcinacz kabla 16mm
615,00 zł z VAT
500,00 zł netto
przechowalnia
Miller FO-CF stripper do powłoki kabla 1.6 - 3 mm i tub
624,05 zł z VAT
507,36 zł netto
przechowalnia
Grandway FHS2D02F 1310/1550 źródło światła (optyczne / laserowe)
Grandway FHS2D02F 1310/1550 źródło światła (optyczne / laserowe) Producent: Grandway
Grandway FHS2D02F 1310/1550 Optical Laser Source
698,85 zł z VAT
568,17 zł netto
przechowalnia
Zestaw narzędzi do kabli światłowodowych
960,36 zł z VAT
780,78 zł netto
przechowalnia
Włókno szklane do przeciągania kabli fi 8mm, 100m (pilot, stalka) PE żółty Producent: Opton

Wysyłka paczką niestandardową - koszt 30 zł netto

1 026,08 zł z VAT
834,21 zł netto
przechowalnia
Grandway FHP-2P01 PON Optical Power Meter
1 103,43 zł z VAT
897,10 zł netto
przechowalnia
Zestaw narzędzi do kabli światłowodowych (z walizką)
1 158,03 zł z VAT
941,49 zł netto
przechowalnia
OPTON Stojak bębnowy hydrauliczny 700-1200mm 3T
OPTON Stojak bębnowy hydrauliczny 700-1200mm 3T Producent: Opton

Stojak wysyłany jest na palecie, koszt wysyłki to 90 zł netto.

1 474,77 zł z VAT
1 199,00 zł netto
przechowalnia
Miller MSAT nacinacz do tub o średnicy 1,8 - 3,2 mm
Miller MSAT nacinacz do tub o średnicy 1,8 - 3,2 mm Producent: Ripley Tools

Towar dostępny na zamówienie

1 549,80 zł z VAT
1 260,00 zł netto
przechowalnia
ShinewayTech OPM-50A miernik mocy optycznej 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, -70 - 10 dBm
1 569,17 zł z VAT
1 275,75 zł netto
przechowalnia
INNO VF-78 Profesjonalna obcinarka do kabli światłowodowych
1 711,89 zł z VAT
1 391,78 zł netto
Dostępność przechowalnia
INNO D2 Profesjonalna obcinarka do kabli światłowodowych
1 802,77 zł z VAT
1 465,67 zł netto
Dostępność przechowalnia
JOINWIT JW3213A PON miernik mocy optycznej FC/SC/ST
1 899,18 zł z VAT
1 544,05 zł netto
przechowalnia
CUNYE Optoelectronic Technologies CY-190S reflektometr OTDR 1310/1550nm 12dB
1 966,77 zł z VAT
1 599,00 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 / 3