Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
ShinewayTech palmOTDR S120B reflektometr optyczny OTDR, SM, 1310/1550nm, 28/28dB

6 693,93z VAT
5 442,22 zł netto
Ilość:    przechowalnia
ShinewayTech palmOTDR S120B reflektometr optyczny OTDR, SM, 1310/1550nm, 28/28dB
Kod produktu: ST-PALMOTDR-S120B
Numer katalogowy: 5610
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: ShinewayTech

ShinewayTech palmOTDR S120B to reflektometr optyczny przeznaczony do włókien singlemode, pracuje z pasmami 1310 / 1550 nm. Dynamiczny zakres mocy wynosi 28/28 dB, wbudowana pamięć pozwala na zachowanie 1000 pomiarów. Urządzenie jest niewielkie, waży zaledwie 1 kg i bez problemu może być obsługiwane jedną ręką. Interfejs użytkownika jest prosty w obsłudze, wyniki testów wyświetlane są w formie graficznej. Do komunikacji urządzenie posiada port USB oraz RS-232. Pliki pomiarowe zapisywane są w formacie Bellcore (*.sor).

Dla użytkowników dostępny jest również program TraceManager pozwalający na analizę i edycję plików pomiarowych. Możliwe jest generowanie i przygotowywanie do wydruku kompletnych testów. Interfejs użytkownika w języku angielskim. Ze względu na cenę oferowany produkt to doskonałe rozwiązanie dla małych firm nie potrzebujących zaawansowanych reflektometrów. 

Najważniejsze cechy:

  • rodzaj włókna: Singlemode;
  • długość fali: 1310 / 1550 nm;
  • EDZ: 3,5 m, ADZ: 13 m;
  • złącze SC/UPC;
  • czas pracy: 10 godzin (na baterii).

Specyfikacja:

palmOTDR S120B
Długość fali  1310 / 1550 nm (± 20 nm)
Zakres dynamiczny 28 / 28 dB
Rodzaj włókna Singlemode
Martwa strefa

EDZ: 2,5 m

ADZ: 8 m

Złącze optyczne SC/UPC
Dokładność pomiaru odległości ± (1m + 5x10^5 * odległość + wielkość próbki)
Dokładność pomiaru tłumienia ± 0,05 dB
Dokładność pomiaru odbić ± 4 dB
Pojemność pamięci 1000 pomiarów
Złącza do komunikacji USB / RS-232
Zasilanie

Baterie NiMH

Zasilacz AC/DC

Żywotność baterii

10 godzin w trybie pracy

20 godzin w trybie standby

Dopuszczalna temperatura pracy Od -10 do 50 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -20 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 0%-95% niekondensująca
Waga 1 kg
Wymiary 220x110x70 mm
Skład zestawu

Urządzenie

Baterie

Zasilacz

Płyta z oprogramowaniem TraceManager

Kabel USB

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -60%
BYD akumulatorek NiMH AA R6 2000 mAh
4,99
2,00 netto
Koniec promocji: