Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m G652.D

20,85z VAT
16,95 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m G652.D
Kod produktu: OP-SCU-LCU-SM-DX-5
Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.

OPTON patch cord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m G652.D

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii