Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 3m G652.D

16,06z VAT
13,06 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 3m G652.D
Kod produktu: OP-SCA-LCU-SM-DX-3
Numer katalogowy: 2310
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m G652.D.

OPTON patch cord SC/APC-LC/UPC SM 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m G652.D

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii