Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Katalog
Sortowanie:  

Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 33
OPTON connector SC/APC 0.9mm
Promocja
2,34z VAT
3,46 zł netto
1,90 zł netto
przechowalnia
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 48x9/125 4T12F ITU-T G.652.D 0.6 kN
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 48x9/125 4T12F ITU-T G.652.D 0.6 kN Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

2,34z VAT
1,90zł netto
przechowalnia
Opaska ślimakowa 32-50mm
2,36z VAT
1,92zł netto
przechowalnia
Adapter ST/UPC SM SIMPLEX
2,71z VAT
2,20zł netto
przechowalnia
OPTON Uchwyt odciągowy PA-FTTX3
2,72z VAT
2,21zł netto
przechowalnia
Opton Z-XOTKtsdDb kanalizacyjny kabel światłowodowy, 48 włókien G652D (4T12F), 1.8 kN
Opton Z-XOTKtsdDb kanalizacyjny kabel światłowodowy, 48 włókien G652D (4T12F), 1.8 kN Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

2,83z VAT
2,30zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
2,87z VAT
2,33zł netto
przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02 Producent: Opton

Domowa puszka zakończeniowa. Posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla, oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów.

2,90z VAT
2,36zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D
3,03z VAT
2,46zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 2m G652D
3,03z VAT
2,46zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A
3,08z VAT
2,50zł netto
przechowalnia
Adapter FC/UPC SM SIMPLEX
3,16z VAT
2,57zł netto
przechowalnia
Adapter ST/APC SM SIMPLEX
3,16z VAT
2,57zł netto
przechowalnia
Opton tacka na 4 / 8 spawów P037
3,16z VAT
2,57zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48J 4T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48J 4T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 150 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

3,20z VAT
2,60zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Duplex, kolor turkusowy
3,23z VAT
2,63zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
3,27z VAT
2,66zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G657A
3,30z VAT
2,68zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/PC MM 0.9mm 1m OM2
3,35z VAT
2,72zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G657A
3,36z VAT
2,73zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM DUPLEX
3,37z VAT
2,74zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM DUPLEX
3,38z VAT
2,75zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM DUPLEX
3,38z VAT
2,75zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM SIMPLEX
3,41z VAT
2,77zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM SIMPLEX
3,43z VAT
2,79zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM2
3,51z VAT
2,85zł netto
przechowalnia
Opaska ślimakowa 213-235mm
3,57z VAT
2,90zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
3,58z VAT
2,91zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/UPC 0.9mm
3,71z VAT
3,02zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/APC SM 0.9mm 1m G652D
3,80z VAT
3,09zł netto
przechowalnia
Opton WS-02 wspornik naścienny
3,81z VAT
3,10zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 33
Filtry
Towar dnia