Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Katalog produktów
Sortuj według:  

Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 33
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 24x9/125 2T12F ITU-T G.652.D 0.5 kN
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 24x9/125 2T12F ITU-T G.652.D 0.5 kNNOWOŚĆ! Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

1,94 zł z VAT
1,58 zł netto
przechowalnia
Opton adapter SC/UPC MM Duplex, kolor turkusowy
1,98 zł z VAT
1,61 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC SM DUPLEX
2,05 zł z VAT
1,67 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter SC/UPC MM DUPLEX
2,05 zł z VAT
1,67 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM SIMPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM SIMPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB) Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
2,13 zł z VAT
1,73 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 12x9/125 ITU-T G.657A2 kabel łatwego dostępu 1m
Vertix W-NOTKSd 12x9/125 ITU-T G.657A2 kabel łatwego dostępu 1m Producent: Opton

Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 500 metrów lub jego wielokrotność.

Promocja
2,15 zł z VAT
2,42 zł netto
1,75 zł netto
Dostępność przechowalnia
Adapter FC/APC SM SIMPLEX
2,20 zł z VAT
1,79 zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/APC 0.9mm
Promocja
2,34 zł z VAT
3,46 zł netto
1,90 zł netto
przechowalnia
Opaska ślimakowa 32-50mm
2,36 zł z VAT
1,92 zł netto
przechowalnia
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 24 włókna G652D
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 24 włókna G652D Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

2,37 zł z VAT
1,93 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 24J 4T6F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 24J 4T6F, G.652.D, 4 kN, span 80 m Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

2,79 zł z VAT
2,27 zł netto
przechowalnia
Opaska zaciskowa ślimakowa 46-70mm
3,08 zł z VAT
2,50 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Duplex, kolor turkusowy
3,08 zł z VAT
2,50 zł netto
przechowalnia
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 48x9/125 4T12F ITU-T G.652.D 0.5 kN
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 48x9/125 4T12F ITU-T G.652.D 0.5 kNNOWOŚĆ! Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

3,08 zł z VAT
2,50 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM DUPLEX
3,15 zł z VAT
2,56 zł netto
przechowalnia
Adapter FC/UPC SM SIMPLEX
3,16 zł z VAT
2,57 zł netto
przechowalnia
Adapter ST/APC SM SIMPLEX
3,16 zł z VAT
2,57 zł netto
przechowalnia
Adapter ST/UPC SM SIMPLEX
3,16 zł z VAT
2,57 zł netto
przechowalnia
Opton tacka na 4 / 8 spawów P037
3,16 zł z VAT
2,57 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A
3,20 zł z VAT
2,60 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM DUPLEX
3,22 zł z VAT
2,62 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G652D
3,23 zł z VAT
2,63 zł netto
przechowalnia
Opton adapter LC/UPC MM Simplex, kolor turkusowy
3,27 zł z VAT
2,66 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 2m G652D
3,31 zł z VAT
2,69 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM DUPLEX
3,36 zł z VAT
2,73 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON adapter LC/APC SM SIMPLEX
3,39 zł z VAT
2,76 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC MM SIMPLEX
3,43 zł z VAT
2,79 zł netto
przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 16x9/125 ITU-T G.657A2 kabel łatwego dostępu
Vertix W-NOTKSd 16x9/125 ITU-T G.657A2 kabel łatwego dostępu Producent: Opton
Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 500 metrów lub wielokrotność.
3,55 zł z VAT
2,89 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opaska ślimakowa 213-235mm
3,57 zł z VAT
2,90 zł netto
przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 1m kabel łatwego dostępu
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 1m kabel łatwego dostępu Producent: Opton

Cena za 1 metr. Minimalne zamówienie to 500 metrów lub wielokrotność.

Promocja
3,57 zł z VAT
3,15 zł netto
2,90 zł netto
przechowalnia
OPTON Uchwyt odciągowy PA-FTTX3
3,68 zł z VAT
2,99 zł netto
przechowalnia
FTTH Flat cable clamp 15x85 mm do kabla płaskiego
Promocja
3,69 zł z VAT
5,70 zł netto
3,00 zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/UPC 0.9mm
3,71 zł z VAT
3,02 zł netto
przechowalnia
Opton WS-02 wspornik naścienny
3,81 zł z VAT
3,10 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 33
Towar dnia
Filtry