SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE

287,89 zł z VAT
234,06 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
Kod produktu: UQ-UF-NANO

UFiber Nano G to terminal GPON ONU firmy Ubiquiti. Urządzenie wyposażone jest w jeden gigabitowy port Ethernet, pracuje w trybie bridge, zasilany jest poprzez pasywne PoE (w zestawie znajduje się zasilacz 24 V, 0.3 A). Terminal wyróżnia się panelem LCD, na którym wyświetlają się informacje o stanie pracy. 

Oferowany produkt przeznaczony jest przede wszystkim do pracy z terminalem OLT UFiber firmy Ubiquiti, ale może być wykorzystywany również z innymi terminalami. Producent przetestował Nano G z Huaweiami MA5608T / MA5683T, FiberHome AN5516-04 oraz ZTE (płyta GTGOG V1.2.5P3). 

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONU;
  • praca w trybie bridge;
  • wyświetlacz LCD informujący o statusie;
  • praca pod kontrolą systemu UNMS;
  • współpraca z niektórymi terminalami OLT Huaweia / FiberHome / ZTE.

Specyfikacja:

UFiber Nano G
Interfejs sieciowy

1x port PON (GPON)

ITU G.984

Downstream: 2,488 Gb/s

Upstream: 1,244 Gb/s

SC/APC

1x gigabitowy port Ethernet

10/100/1000 Mb/s

Interfejs zarządzania Zarządzać można poprzez port Ethernet lub PON
Zakres mocy optycznej

Tx (klasa B+): 1,5 ~ 5 dBm

Rx: -8 ~ -28 dBm

Sposób zasilania Pasywne PoE (żyły 4, 5+; 7, 8-)
Zakres napięcia 20 - 28 V DC
Maksymalny pobór mocy 7 W
Dołączony zasilacz 24 V, 0,3 A (w zestawie)
Procesor

MIPS-32

Taktowanie 240 MHz

Pamięć RAM 128 MB DDR3
Przyciski

1 przycisk odpowiadający za wyświetlanie informacji na LCD

1x reset

Dopuszczalna temperatura pracy Od -10 do 45 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% niekondensująca
Wymiary 77x77x28 mm
Waga 110 g
Certyfikaty CE, FCC, IC

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii