SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
C-DATA FD1108S EPON OLT 8x PON 8x SFP/GbE 1U
3 073,77 zł z VAT
3 500,00 zł
2 499,00 zł netto
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
98,39 zł z VAT
130,51 zł
79,99 zł netto
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
73,79 zł z VAT
101,23 zł
59,99 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
306,11 zł z VAT
248,87 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
320,60 zł z VAT
260,65 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+ Producent: Ubiquiti Networks

Towar dostępny na zamówienie

355,20 zł z VAT
288,78 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-OLT-4 terminal GPON OLT uFiber (4x GPON bez wkładek SFP, zasilacz AC, uplink 10G)
Ubiquiti UF-OLT-4 terminal GPON OLT uFiber (4x GPON bez wkładek SFP, zasilacz AC, uplink 10G)NOWOŚĆ! Producent: Ubiquiti Networks

Towar dostępny na zamówienie
Pierwsza partia: wrzesień 2018

4 211,74 zł z VAT
3 424,18 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1