Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
60,27 zł z VAT
99,00 zł
49,00 zł netto
C-DATA FD1108S EPON OLT 8x PON 8x SFP/GbE 1U
3 073,77 zł z VAT
3 500,00 zł
2 499,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
294,74 zł z VAT
239,63 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
320,60 zł z VAT
260,65 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+ Producent: Ubiquiti Networks

Towar dostępny na zamówienie

354,38 zł z VAT
288,11 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-OLT-4 terminal GPON OLT uFiber (4x GPON bez wkładek SFP, zasilacz AC, uplink 10G)
4 211,74 zł z VAT
3 424,18 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1