SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
109,47 zł z VAT
119,00 zł
89,00 zł netto
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
98,39 zł z VAT
130,51 zł
79,99 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
ZTE GTGO GPON Board 8-port (C+ modules included)
4 303,77 zł z VAT
3 499,00 zł netto
przechowalnia
ZTE ZXA10 C320 GPON OLT (GTGO 8-port included)
8 239,77 zł z VAT
6 699,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1