SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+

320,60 zł z VAT
260,65 zł netto
Ilość
przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
Kod produktu: UQ-UF-GP-BPL

UF-GP-B+ to moduł GPON SFP przeznaczony do wykorzystania w terminalach OLT firmy Ubiquiti. Pracują na falach o standardowej długości: 1310 / 1490 nm. Zakres mocy optycznej wynosi od 1,5 do 5 dBm.

Najważniejsze cechy:

  • wkładka GPON dedykowana do terminal OLT Ubiquiti;
  • długość fali 1310 / 1490 nm;
  • zakres mocy 1,5 - 5  dBm.

Specyfikacja:

UF-GP-B+
Wspierane kable światłowodowe Singlemode
Rodzaj złącza SC/UPC
Długość fali Tx 1490 nm
Długość fali Rx 1310 nm
Zakres mocy Tx 1,5 do 5 dBm
Zakres mocy Rx -8 do -28 dBm
Przepustowość w downstreamie 2,5 Gb/s
Przepustowość w upstreamie 1,25 Gb/s
Maks. długość podłączonego kabla 20 km

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii