SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
C-DATA FD1108S EPON OLT 8x PON 8x SFP/GbE 1U
3 073,77 zł z VAT
3 500,00 zł
2 499,00 zł netto
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
97,17 zł z VAT
114,79 zł
79,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
55,99 zł
40+
:
48,99 zł
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
56,99 zł
40+
:
49,99 zł
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
Promocja
73,79 zł z VAT
101,23 zł netto
59,99 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
Promocja
97,17 zł z VAT
114,79 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
Promocja
98,39 zł z VAT
130,51 zł netto
79,99 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi) Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

231,24 zł z VAT
188,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP
1 597,77 zł z VAT
1 299,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 422L 4x PON 2x GbE 2x SFP
1 966,77 zł z VAT
1 599,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+ Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
2 458,77 zł z VAT
1 999,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+ Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
2 572,50 zł z VAT
2 091,46 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+ Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
3 934,77 zł z VAT
3 199,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON OLT 8862 8x PON 8x GbE 6x SFP 2x SFP+
6 148,77 zł z VAT
4 999,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON OLT GP8862 8x PON, 8x GE, 6x SFP, 2x SFP+ + wkładki Hisense LTE3680P
UPLINK GPON OLT GP8862 8x PON, 8x GE, 6x SFP, 2x SFP+ + wkładki Hisense LTE3680P Producent: Uplink

8 wkładek GPON SFP Hisense LTE3680P wliczone są w cenę!

7 378,77 zł z VAT
5 999,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1