Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
97,17 zł z VAT
114,79 zł
79,00 zł netto
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
60,27 zł z VAT
99,00 zł
49,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
55,99 zł
40+
:
48,99 zł
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
56,99 zł
40+
:
49,99 zł
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
Promocja
97,17 zł z VAT
114,79 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset) Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi) Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

1+
:
129,00 zł
20+
:
99,99 zł
przechowalnia
Uplink GPON ONT GP520R-RF 1x GE 1x FE 1x RF (CATV) 1x SC/PC
232,47 zł z VAT
189,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 142B 4x GbE 2x POTS 1x SC/PC 300Mbps WiFi
250,59 zł z VAT
203,73 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP
1 597,77 zł z VAT
1 299,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 422L 4x PON 2x GbE 2x SFP
1 966,77 zł z VAT
1 599,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+ Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
2 458,77 zł z VAT
1 999,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+
UPLINK EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+ Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
2 572,50 zł z VAT
2 091,46 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+
UPLINK EPON OLT 8844 8x PON 8x GbE 4x SFP 4x SFP+ Producent: Uplink
CLI/EMS/WEB management! 10G SFP+ uplink ports!
3 934,77 zł z VAT
3 199,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON OLT 8862 8x PON 8x GbE 6x SFP 2x SFP+
6 148,77 zł z VAT
4 999,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON OLT GP8862 8x PON, 8x GE, 6x SFP, 2x SFP+ + wkładki Hisense LTE3680P
UPLINK GPON OLT GP8862 8x PON, 8x GE, 6x SFP, 2x SFP+ + wkładki Hisense LTE3680P Producent: Uplink

8 wkładek GPON SFP Hisense LTE3680P wliczone są w cenę!

7 378,77 zł z VAT
5 999,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1