SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
98,39 zł z VAT
130,51 zł
79,99 zł netto
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
97,17 zł z VAT
114,79 zł
79,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] 2 / 2
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37 zł z VAT
119,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
158,67 zł z VAT
129,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC Producent: Huawei

W kartonie mieszczą się 32 sztuki, dla tańszej wysyłki nie zamawiaj 100 lecz 96 albo 128

215,25 zł z VAT
175,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
232,47 zł z VAT
189,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
248,40 zł z VAT
201,95 zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
264,45 zł z VAT
215,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
269,37 zł z VAT
219,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
330,87 zł z VAT
269,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
358,88 zł z VAT
291,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
380,12 zł z VAT
309,04 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
409,59 zł z VAT
333,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245H GPON ONU SC/APC
1+
:
219,00 zł
100+
:
209,00 zł
Dostępność przechowalnia
Huawei ETHB 8-port GE SFP Uplink Board (H801ETHB)
1 246,89 zł z VAT
1 013,73 zł netto
przechowalnia
GPON Board 16 Ports (bez wkładek)
GPON Board 16 Ports (bez wkładek) Producent: Huawei

W zestawie nie ma wkładek SFP!

2 952,00 zł z VAT
2 400,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G Producent: Huawei

Uwaga! W zestawie nie ma wkładek!

3 688,77 zł z VAT
2 999,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPBH płyta GPON 8 portowa (wkładki SFP C+ w zestawie)
3 688,77 zł z VAT
2 999,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
GPBC H801
GPBC H801 Producent: Huawei
3 742,66 zł z VAT
3 042,81 zł netto
przechowalnia
HUAWEI GPON Board 8 Ports (B+/C+ modules included)
3 934,77 zł z VAT
3 199,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
GPON Board 16 Ports (wkładki SFP w zestawie)
5 781,00 zł z VAT
4 700,00 zł netto
przechowalnia
7 995,00 zł z VAT
6 500,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5680T (8x GPON z wkładkami C+, zasilanie DC)
12 164,70 zł z VAT
9 890,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5683T (8x GPON z wkładkami C+, zasilanie DC)
12 164,70 zł z VAT
9 890,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5683T (8x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowa 10G, zasilanie DC)
Huawei terminal GPON OLT MA5683T (8x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowa 10G, zasilanie DC) Producent: Huawei

W zestawie płyta uplinkowa X2CS z 2 slotami SFP+ (10 Gb/s)!

12 300,00 zł z VAT
10 000,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5680T (8x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowa 10G, zasilanie DC)
Huawei terminal GPON OLT MA5680T (8x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowa 10G, zasilanie DC) Producent: Huawei

W zestawie płyta uplinkowa X2CS z 2 slotami SFP+ (10 Gb/s)!

12 300,00 zł z VAT
10 000,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (8x GPON z wkładkami C+, zasilanie DC)
12 410,70 zł z VAT
10 090,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5683T (16x GPON z wkładkami C+, zasilanie DC)
12 607,50 zł z VAT
10 250,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5680T (16x GPON z wkładkami C+, zasilanie DC)
12 607,50 zł z VAT
10 250,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (8x GPON z wkładkami C+, zasilanie AC)
12 902,70 zł z VAT
10 490,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5683T (16x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowa 10G, zasilanie DC)
Huawei terminal GPON OLT MA5683T (16x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowa 10G, zasilanie DC) Producent: Huawei

W zestawie płyta uplinkowa X2CS z 2 slotami SFP+ (10 Gb/s)!

13 394,70 zł z VAT
10 890,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5680T (16x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowe 10G, zasilanie DC)
Huawei terminal GPON OLT MA5680T (16x GPON z wkładkami C+, płyta uplinkowe 10G, zasilanie DC) Producent: Huawei

W zestawie płyta uplinkowa X2CS z 2 slotami SFP+ (10 Gb/s)!

13 763,70 zł z VAT
11 190,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (16x GPON z wkładkami C+, zasilanie DC)
13 837,50 zł z VAT
11 250,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (8x GPON z wkładkami C+, uplink 10 Gb/s, zasilanie DC)
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (8x GPON z wkładkami C+, uplink 10 Gb/s, zasilanie DC) Producent: Huawei

W zestawie płyta MCUD1 z 2 uplinkowymi slotami SFP+ (10 Gb/s)!

13 886,70 zł z VAT
11 290,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (16x GPON z wkładkami C+, zasilanie AC)
14 317,20 zł z VAT
11 640,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (8x GPON z wkładkami C+, uplink 10 Gb/s, zasilanie AC)
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (8x GPON z wkładkami C+, uplink 10 Gb/s, zasilanie AC) Producent: Huawei

W zestawie płyta MCUD1 z 2 uplinkowymi slotami SFP+ (10 Gb/s) oraz zasilaniem AC!

14 378,70 zł z VAT
11 690,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (16x GPON z wkładkami C+, uplink 10 Gb/s, zasilanie DC)
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (16x GPON z wkładkami C+, uplink 10 Gb/s, zasilanie DC) Producent: Huawei

W zestawie płyta MCUD1 z 2 uplinkowymi slotami SFP+ (10 Gb/s)!

15 301,20 zł z VAT
12 440,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (16x GPON z wkładkami C+, uplink 10Gb/s, zasilanie AC)
Huawei terminal GPON OLT MA5608T (16x GPON z wkładkami C+, uplink 10Gb/s, zasilanie AC) Producent: Huawei

W zestawie płyta MCUD1 z 2 uplinkowymi slotami SFP+ (10 Gb/s) oraz zasilaniem AC!

15 793,20 zł z VAT
12 840,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI MA5800-X7 GPON OLT (H901GPHF 16-port GPON included)
28 288,77 zł z VAT
22 999,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI MA5800-X7 GPON OLT (H901XGHD 8-port 10G GPON included)
29 518,77 zł z VAT
23 999,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2