SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
257,07 zł z VAT
226,35 zł
209,00 zł netto
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
202,95 zł z VAT
188,00 zł
165,00 zł netto
Katalog produktów
Producenci: CDR, Dasan, Huawei, Tenda, Uplink, ZTE

Strona: [1] / 1
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
Promocja
109,47 zł z VAT
114,79 zł netto
89,00 zł netto
przechowalnia
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
1+
:
99,00 zł
20+
:
79,00 zł
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
Promocja
134,07 zł z VAT
129,54 zł netto
109,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC Producent: Uplink
BRIDGE/ROUTER/PPPOE/NAT
156,21 zł z VAT
127,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi) Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

Promocja
202,95 zł z VAT
188,00 zł netto
165,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
236,30 zł z VAT
192,11 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
Promocja
257,07 zł z VAT
226,35 zł netto
209,00 zł netto
przechowalnia
GPON ONT 1x GbE 3x FE 1x POTS 1x WLAN FHR2411K
260,74 zł z VAT
211,98 zł netto
przechowalnia
DASAN GPON ONT H645G
262,24 zł z VAT
213,20 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
308,24 zł z VAT
250,60 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245H GPON ONU SC/APC
1+
:
275,00 zł
20+
:
263,97 zł
przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
358,88 zł z VAT
291,77 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
DASAN GPON ONT H640GW
367,77 zł z VAT
299,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+ PTB38J0-6537E-SC/PC
367,77 zł z VAT
299,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
380,12 zł z VAT
309,04 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
Promocja
466,17 zł z VAT
610,80 zł netto
379,00 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
487,70 zł z VAT
396,50 zł netto
przechowalnia
Dasan H640RW-02 terminal GPON ONT (4x GE, 2x FXS, 1x RF, WiFi)
503,07 zł z VAT
409,00 zł netto
przechowalnia
Program Hua-OLT do zarządzania urządzeniami Huaweia
613,77 zł z VAT
499,00 zł netto
przechowalnia
Huawei ETHB 8-port GE SFP Uplink Board (H801ETHB)
1 246,89 zł z VAT
1 013,73 zł netto
przechowalnia
GPON Board 16 Ports (brak wkładek SFP w zestawie)
1 843,77 zł z VAT
1 499,00 zł netto
przechowalnia
ZTE GTGO GPON Board 8-port (B+ modules included)
3 073,77 zł z VAT
2 499,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
GPBC H801
GPBC H801 Producent: Huawei
3 742,66 zł z VAT
3 042,81 zł netto
przechowalnia
HUAWEI GPON Board 8 Ports (B+/C+ modules included)
3 934,77 zł z VAT
3 199,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
HUAWEI GPON Board 8 Ports (B+/C+ modules included)
3 934,77 zł z VAT
3 199,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G Producent: Huawei

Uwaga! W zestawie nie ma wkładek!

4 428,69 zł z VAT
3 600,56 zł netto
przechowalnia
GPON Board 16 Ports (SFP B+/C+ w zestawie)
5 535,00 zł z VAT
4 500,00 zł netto
przechowalnia
ZTE ZXA10 C320 GPON OLT (GTGO 8-port included)
ZTE ZXA10 C320 GPON OLT (GTGO 8-port included) Producent: ZTE

Terminal ONT w zestawie z płytą GTGO - 8 portów.

15 988,77 zł z VAT
12 999,00 zł netto
przechowalnia
ZTE ZXA10 C320 GPON OLT (GTGH 16-port included)
ZTE ZXA10 C320 GPON OLT (GTGH 16-port included)

Terminal ONT w zestawie z płytą GTGH - 16 portów.

17 218,77 zł z VAT
13 999,00 zł netto
przechowalnia
MA5680T GPON OLT
MA5680T GPON OLT Producent: Huawei

W zestawie dołączona płyta GPON z 8 portami (B+ / C+)

17 945,80 zł z VAT
14 590,08 zł netto
przechowalnia
MA5683T GPON OLT
MA5683T GPON OLT Producent: Huawei

Polecane produkty dodatkowe:
Zasilacz HUAWEI-ETP4830-A1
Płyta GPON 16 portów HUAWEI-H805GPFD
18 000,93 zł z VAT
14 634,90 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPBH 8-port B+/C+ included)
MA5608T GPON OLT (GPBH 8-port B+/C+ included) Producent: Huawei
1x GPBH (8x B+/C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)
18 437,70 zł z VAT
14 990,00 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPBH 8-port B+/C+ included)
MA5608T GPON OLT (GPBH 8-port B+/C+ included) Producent: Huawei
1x GPBH (8x B+/C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)
18 929,70 zł z VAT
15 390,00 zł netto
przechowalnia
MA5608T GPON OLT (GPFD 16-port C+ included, 10GE uplink)
MA5608T GPON OLT (GPFD 16-port C+ included, 10GE uplink) Producent: Huawei
1x GPFD (16x C+), 1x MPWD (AC 230V), 1x MCUD1 (2x 1GE, 2x 1GE/10GE)
22 127,70 zł z VAT
17 990,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw terminal OLT Huawei MA5683T + spawarka INNO View6S
Promocja
23 247,00 zł z VAT
29 534,00 zł netto
18 900,00 zł netto
przechowalnia
29 518,77 zł z VAT
23 999,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
30 748,77 zł z VAT
24 999,00 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Strona: [1] / 1