SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
60,27 zł z VAT
99,00 zł
49,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] 2 / 2
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
Promocja
60,27 zł z VAT
99,00 zł netto
49,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
Promocja
97,17 zł z VAT
114,79 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset) Producent: Uplink
BRIDGE/ROUTER/PPPOE/NAT
Promocja
109,47 zł z VAT
119,00 zł netto
89,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37 zł z VAT
119,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
169,74 zł z VAT
138,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi) Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

Promocja
221,40 zł z VAT
188,00 zł netto
180,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
Promocja
232,47 zł z VAT
226,35 zł netto
189,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC
244,77 zł z VAT
199,00 zł netto
przechowalnia
DASAN GPON ONT H645G
262,24 zł z VAT
213,20 zł netto
Dostępność przechowalnia
SFP GPON OLT Class B+ RTXM167-522
264,45 zł z VAT
215,00 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
269,37 zł z VAT
219,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
281,56 zł z VAT
228,91 zł netto
przechowalnia
Hisense LTE3680P SFP GPON OLT Transceiver Class C+
281,67 zł z VAT
229,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE Producent: Huawei

Towar dostępny na zamówienie (czas oczekiwania: 1-2 dni robocze)

295,20 zł z VAT
240,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
330,87 zł z VAT
269,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
358,88 zł z VAT
291,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
DASAN GPON ONT H640GW
367,77 zł z VAT
299,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
380,12 zł z VAT
309,04 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8245H GPON ONU SC/APC
1+
:
219,00 zł
100+
:
209,00 zł
przechowalnia
Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
Promocja
466,17 zł z VAT
610,80 zł netto
379,00 zł netto
przechowalnia
Dasan H640RW-02 terminal GPON ONT (4x GE, 2x FXS, 1x RF, WiFi)
503,07 zł z VAT
409,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Program Hua-OLT do zarządzania urządzeniami Huaweia
613,77 zł z VAT
499,00 zł netto
przechowalnia
Huawei ETHB 8-port GE SFP Uplink Board (H801ETHB)
1 246,89 zł z VAT
1 013,73 zł netto
przechowalnia
GPON Board 16 Ports (bez wkładek)
GPON Board 16 Ports (bez wkładek) Producent: Huawei

W zestawie nie ma wkładek SFP!

2 706,00 zł z VAT
2 200,00 zł netto
przechowalnia
ZTE GTGO GPON Board 8-port (B+ modules included)
3 073,77 zł z VAT
2 499,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G
HUAWEI X2CS Uplink Board 2x SFP+ 10G Producent: Huawei

Uwaga! W zestawie nie ma wkładek!

3 688,77 zł z VAT
2 999,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI GPON Board 8 Ports (B+/C+ modules included)
3 688,77 zł z VAT
2 999,00 zł netto
przechowalnia
GPBC H801
GPBC H801 Producent: Huawei
3 742,66 zł z VAT
3 042,81 zł netto
przechowalnia
HUAWEI GPON Board 8 Ports (B+/C+ modules included)
3 934,77 zł z VAT
3 199,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
GPON Board 16 Ports (wkładki SFP w zestawie)
5 535,00 zł z VAT
4 500,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON OLT 8862 8x PON 8x GbE 6x SFP 2x SFP+
6 148,77 zł z VAT
4 999,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber OLT 8-Port GPON Optical Line Terminal
6 640,77 zł z VAT
5 399,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
UPLINK GPON OLT GP8862 8x PON, 8x GE, 6x SFP, 2x SFP+ + wkładki Hisense LTE3680P
UPLINK GPON OLT GP8862 8x PON, 8x GE, 6x SFP, 2x SFP+ + wkładki Hisense LTE3680P Producent: Uplink

8 wkładek GPON SFP Hisense LTE3680P wliczone są w cenę!

7 378,77 zł z VAT
5 999,00 zł netto
przechowalnia
7 995,00 zł z VAT
6 500,00 zł netto
przechowalnia
DASAN GPON OLT V5824G (8x GPON 8x SFP/RJ45 2x SFP+)
8 608,77 zł z VAT
6 999,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
ZTE ZXA10 C320 GPON OLT (GTGO 8-port included)
ZTE ZXA10 C320 GPON OLT (GTGO 8-port included) Producent: ZTE

Terminal ONT w zestawie z płytą GTGO - 8 portów.

11 562,00 zł z VAT
9 400,00 zł netto
przechowalnia
ZTE ZXA10 C320 GPON OLT (GTGH 16-port included)
ZTE ZXA10 C320 GPON OLT (GTGH 16-port included)

Terminal ONT w zestawie z płytą GTGH - 16 portów.

12 177,00 zł z VAT
9 900,00 zł netto
przechowalnia
MA5683T GPON OLT (8x GPON C+)
MA5683T GPON OLT (8x GPON C+) Producent: Huawei

Polecane produkty dodatkowe:
Zasilacz HUAWEI-ETP4830-A1
Płyta GPON 16 portów HUAWEI-H805GPFD
16 605,00 zł z VAT
13 500,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2