Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Opton WS-P812 poprzeczny wspornik słupowy 8+12 (śr. 16mm)

20,90z VAT
16,99 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Opton WS-P812 poprzeczny wspornik słupowy 8+12 (śr. 16mm)
Kod produktu: OP-WS-P812
Numer katalogowy: 9157
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Opton WS-P812 to poprzeczny wspornik, który możesz zamontować na słupie. Posiada łącznie 18 otworów o średnicy 16 mm oraz 2 o średnicy 8 mm. Domyślnym sposobem montażu jest instalacja przy pomocy taśmy stalowej, ale w razie potrzeby dwóch centralnie umieszczonych otworów możesz użyć wraz z kołkami montażowymi.

Szerokość 325 mm, waga 0,9 kg

Pomimo licznych otworów i dużych możliwości wspornik zachowuje niewielkie wymiary i wagę. Dzięki temu jest wygodny w montażu, nawet przy pracy na dużych wysokościach.

Montaż nasłupowy

Wspornik jest przystosowany do montażu na słupie, posiada specjalne wgłębienie, które zwiększa stabilność. Przy pomocy 4 prostokątnych otworów o wymiarach 16x22 mm możesz zawiesić produkt używając taśmy stalowej. Dwa dodatkowe okrągłe otwory pozwolą ci na montaż z użyciem kołków montażowych.

Wytrzymała konstrukcja

Oferowany produkt został wykonany ze stali nierdzewnej, jest w pełni przystosowany do wykorzystania na zewnątrz budynków. Dodatkowo liczne otwory zwiększają sztywność konstrukcji. Grubość zastosowanej stali wynosi aż 5 mm.

Możliwość podłączenia wielu uchwytów odciągowych

Dzięki WS-P812 możesz podłączyć wiele uchwytów odciągowych, każdy z nich możesz przeprowadzić osobnym otworem, dzięki czemu później łatwo będzie go odpiąć. Wspornik doskonale sprawdzi się w miejscach, w których krzyżują się kable lub przy mufie ze splitterem. Do WS-P812 bez problemu podepniesz uchwyty ze wszystkimi przyłączami abonenckimi.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii