Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ubiquiti uFiber SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, para (2 wkładki)

110,86z VAT
90,13 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Ubiquiti uFiber SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, para (2 wkładki)
Kod produktu: UQ-UF-SM-1G-S-2P
Numer katalogowy: 7192
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}

Ubiquiti UF-SM-1G-S to zestaw składający się z 2 wkładek SFP typu WDM. Wkładki umożliwiają stworzenie transmisji na jednym włóknie typu singlemode wykorzystując fale 1310 i 1550 nm. Maksymalna przepustowość wynosi 1,25 Gb/s, a zasięg 3 km. Oferowany produkt jest kompatybilny z urządzeniami Ubiquiti oraz innymi, które nie blokują wkładek obsych producentów.

Specyfikacja:

UF-SM-1G-S
Wspierane włókna Singlemode
Rodzaj złącza LC/UPC
BiDi / WDM Tak
Długość fali Tx

Niebieska wkładka: 1310 nm

Żółta wkładka: 1550 nm

Długość fali Rx

Niebieska wkładka: 1550 nm

Żółta wkładka: 1310 nm

Przepustowość 1,25 Gb/s
Zasięg transmisji 3 km
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 70 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii