Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Splitter symetryczny PLC 1x2 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC

27,22z VAT
22,13 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Splitter symetryczny PLC 1x2 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC
Kod produktu: OP-PLC-1X2-ST-LCA-1
Numer katalogowy: 4803
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Splitter optyczny 1x2 (jedno wejście, dwa wyjścia) z symetrycznym podziałem mocy (50% na każdym wyjściu). Posiada obudowę typu steel box, średnica zewnętrzna kabla wynosi 0,9 mm, a jego długość 1 m. Zastosowano włókno singlemode typu G.657.A1. Symetryczne splittery są podstawowym elementem sieci PON potrzebnym każdemu operatorowi. Oferowany produkt posiada złącza typu LC/APC.

Specyfikacja:

Splitter symetryczny 1x2 LC/APC
Rodzaj włókna G.657.A1
Rodzaj złączy LC/APC
Średnica zewnętrzna 0,9 mm
Długość kabli 1 m
Długość fali 1260nm - 1650nm
Tłumienie wyjściowe ≤ 4,2 dB
Nierównomierność podziału (uniformity) ≤ 0,6 dB
PDL ≤ 0,2 dB
Wpływ długości fali na tłumienie ≤ 0,6 dB
Straty odbiciowe ≥ 50 dB
Kierunkowość ≥ 55 dB
Dopuszczalna temperatura pracy Od -40 do 85 st. C
Wymiary

Szerokość: 7 mm

Wysokość: 4 mm

Długość: 50 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -25%
Opton mufa światłowodowa FDB-0216G3 2 IN 16 OUT, dyby, ramka na adaptery, kolor czarny
59,70
45,00 netto
Koniec promocji: