Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON pigtail SC/PC MM 0.9mm 1m OM2

Ilość:    przechowalnia
3,49z VAT
2,84 zł netto
OPTON pigtail SC/PC MM 0.9mm 1m OM2
Kod produktu: OP-PIG-SCP-MM-09-1M2
Numer katalogowy: 2395
Gwarancja (miesiące):
Producent: Opton

Wysokiej jakości pigtail multimodowy. 

 
(sprzedawany na sztuki, zdjęcie pokazuje dwie sztuki)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -26%
Opton RF-WDM55-SA-D aktywny konwerter CATV z dwoma portami RF
100,83
74,90 netto
Koniec promocji: