Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Opton 100G-SM-DF31-LR4 wkładka QSFP28 Dual Fiber, 100Gbps, SM LC, 10km, 1310nm, DDM

Ilość:    przechowalnia
3 457,96z VAT
2 811,35 zł netto
Opton 100G-SM-DF31-LR4 wkładka QSFP28 Dual Fiber, 100Gbps, SM LC, 10km, 1310nm, DDM
Kod produktu: CDR100G-SM-DF31-LR4
Numer katalogowy: 8464
Gwarancja (miesiące):
Producent: Opton

Moduł SFP28 typu Dual Fiber ze złączami LC/UPC. Jest przystosowany do włókien typu Singlemode, długość fali wynosi 1310nm, a maksymalny zasięg transmisji 20 km. Umożliwia stworzenie połączenia o przepustowości 100 Gb/s. Standardowo jest kompatybilny z Cisco / Cisco Nexus oraz urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik, Ubiquiti i inni).

Specyfikacja:

CDR100G-SM-DF31-LR4
Rodzaj wkładki QSFP28
Długość fali 1310 nm
Złącze 2x LC/UPC (Duplex)
Rodzaj lasera (Tx) 4x LAN WDM DML TOSA
DDM Wspierane
Moc nadawcza -1 ~ 4,5 dBm
Pobór mocy 3,5 W
Dyspersja 2,2 dB
Maksymalna przepustowość 103,1 Gb/s
Maksymalny zasięg transmisji 10 km
Kompatybilne włókno Singlemode
Rodzaj lasera (Rx) 4x PIN ROSA
Czułość odbioru < -9,5 dBm
Stosunek ekstynkcji 4 dB
Budżet mocy 8,5 dB
Dopuszczalna temperatra Od 0 do 70 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -30%
Opton mufa światłowodowa FDB-0212G 2 IN 12 OUT, dyby, ramka na adaptery
49,76
34,90 netto
Koniec promocji: