Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Splitter asymetryczny FBT 1x2 35/65 (1310/1490/1550) steel box SM 0.9mm

39,05z VAT
31,75 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Splitter asymetryczny FBT 1x2 35/65 (1310/1490/1550) steel box SM 0.9mm
Kod produktu: OP-FBT-1X2-3565TW
Numer katalogowy: 6700
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: Opton

Splitter optyczny 1x2 (jedno wejście, dwa wyjścia) z podziałem mocy 35% / 65%. Posiada obudowę typu steel box, a średnica zewnętrzna kabla wynosi 0,9 mm. W splitterze zastosowano włókno typu singlemode. Asymetryczny podział mocy doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Jest niezbędny np. jeżeli potrzebujesz podłączyć tylko kilku klientów (m. in. na osiedlu domków jednorodzinnych) i nie chcesz tracić niepotrzebnie mocy. Splitter nie posiada złączy, dzięki czemu eliminujesz zbędne tłumienie. 

Specyfikacja:

Splitter asymetryczny 35/65 bez złączy
Podział mocy 35% / 65%
  1310 nm 1490 nm 1550 nm
Tłumienie wyjściowe (port 1) ~5,51 dB ~5,43 dB ~5,62 dB
Tłumienie wyjściowe (port 2) ~2,26 dB ~2,41 dB ~2,22 dB
Nierównomierność podziału (uniformity) 3,25 dB 3,02 dB 3,39 dB
PLD ≤ 0,15 dB
Straty odbiciowe ≥ 50 dB
Kierunkowość ≥ 50 dB
Maks. moc optyczna 300 mW
Dopuszczalna temperatura pracy Od -40 do 85 st. C
Wymiary

Średnica: 3 mm

Długość: 55 mm

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -25%
Opton mufa światłowodowa FDB-0216G3 2 IN 16 OUT, dyby, ramka na adaptery, kolor czarny
59,70
45,00 netto
Koniec promocji: