Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON 10G-SM-CW31-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1311 DDM

793,98 zł z VAT
645,51 zł netto
Ilość:    przechowalnia
OPTON 10G-SM-CW31-40 SFP+ 10Gbps SM LC 40km TX1311 DDM
Kod produktu: CDR10G-SM-CW31-40
Producent: Opton

Moduł SFP+ obsługujący technologię CWDM. Wyposażony jest w dwa złącza typu LC/UPC, wykorzystuje falę o długości 1310 nm. Cechuje się mocą nadawczą -2 ~ 4 dBm i czułością odbioru -15,8 dBm, dzięki temu teoretyczny zasięg transmisji wynosi około 40 km. Rzeczywisty zasięg uzależniony jest od tłumienia, które wprowadza włókno światłowodowe, złącza i inne elementy sieci. Wkładka wykorzystuje technologię DDM służącą do monitorowania pracy. Moduły SFP+ zapewniają transmisję o przepustowości do 10 Gb/s. 

Technologia CWDM umożliwia zestawienie transmisji wykorzystującej do 18 kanałów. Kanały dostępne są od 1270 do 1610 nm z odstępem równym 20 nm. Wykorzystanie transmisji tego typu umożliwia zminimalizowanie ilości wykorzystanych włókien, a tym samym obniżenie kosztów związanych z przeprowadzeniem kabla światłowodowego. 

Najważniejsze cechy:

  • złącza LC/UPC;
  • długość fali: 1310 nm;
  • przepustowość do 10 Gb/s;
  • moc nadawcza (Tx): -2 ~ 4 dBm;
  • czułość odbioru (Rx): -15,8 dBm;
  • teoretyczny maksymalny zasięg transmisji: 40 km.

Specyfikacja:

CDR10G-SM-CW31-40
Przepustowość 10 Gb/s
Długość fali 1310 nm
Technologia CWDM
Rodzaj lasera EML+PIN
Moc nadawania (Tx) -2 ~ 4 dBm
Czułość odbioru (Rx) -15,8 dBm
Rodzaj włókna światłowodowego Singlemode
Rodzaj złącza 2x LC/UPC
DDM Tak
Zasięg

~ 40 km

(w zależności od tłumienia)

Napięcie 3,3 V
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 70 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -20 do 85 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-85% RH

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii