SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

154,49 zł z VAT
125,60 zł netto
przechowalnia
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR Producent: TP-Link

Towar na zamówienie
Wielomodowy moduł SFP+ LC. Wspiera Hot-Plugging. Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.

329,81 zł z VAT
268,14 zł netto
przechowalnia
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850
Intel FTLX8571D3BCV-IT moduł SFP+, dual fiber, 10Gb/s, MM LC, 300m, TX850 Producent: Intel

Wybór prędkości - 1,25 Gb/s lub 10 Gb/s

336,41 zł z VAT
273,50 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1