SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: Huawei, Mikrotik, Opton

Strona: [1] / 1
HUAWEI 10G 1310nm 10km SM SFP+ Module (OSXA01001)
364,42 zł z VAT
296,28 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik SFP+ 10G WDM 1270/1310 10km LC DDMI
1 257,81 zł z VAT
1 022,61 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj
Dual-fiber (standardowa) (7)
WDM (7)
Tx długość fali
1270 nm (4)
1310 nm (6)
1330 nm (4)
1550 nm (1)
Rx długość fali
1270 nm (4)
1310 nm (5)
1330 nm (4)
1550 nm (2)
Zasięg
10 km (6)
20 km (2)
40 km (4)
60 km (2)
DDM
Nie (1)
Tak (13)
Producent
Huawei (1)
Mikrotik (2)
Opton (12)