SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
MikroTik S+85DLC03D SFP+ module 10G MM 300m 850nm LC-connector DDMI

205,11 zł z VAT
166,76 zł netto
Ilość
przechowalnia
MikroTik S+85DLC03D SFP+ module 10G MM 300m 850nm LC-connector DDMI
Kod produktu: S-PLUS-85DLC03D
Producent: Mikrotik

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.
 

Dane techniczne:
Typ modułu SFP+
Port 2 x LC
Przepływność 10 Gbps
Długość fali TX 850 nm
Długość fali RX 850 nm
Zasięg 300 m
Wspierane okablowanie światłowód wielomodowy
50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Wsparcie DDM tak
Gwarancja 12 miesięcy

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii