SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 60m

66,14 zł z VAT
53,77 zł netto
Ilość
przechowalnia
Opton pigtail SC/APC drop, SM, Simplex, 657.A2, 60m
Kod produktu: OP-PIG-SCA-657A2-60
Producent: CDR

Pigtail światłowodowy o długości 60 m ze złączem SC/APC. Wykonany jest z kabla typu drop (S-QOTKSdD), jego powłoka została w pełni przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków. Posiada wzmocnienie włóknami aramidowymi, jest odporny na promieniowanie UV. W pigtailu zastosowano włókno G657.A2 o maksymalnym promieniu gięcia 7,5 mm. Dzięki dużej giętkości produkt może być bez problemu używany również wewnątrz pomieszczeń. 

Średnica kabla wynosi około 2,9 mm, pigtail może być z powodzeniem używany w instalacjach napowietrznych na niewielkich przęsłach. Oferowany produkt doskonale nadaje się do zastosowania w miejscach, w których nie ma możliwości przeprowadzenia przewodu z zarobionymi końcówkami. Jednocześnie spaw wykonać trzeba tylko z jednej strony, co usprawnia pracę instalatora. 

Patchcord został wykonany z kabla: S-QOTKSdD.

Cechy produktu:

  • długość 60 m;
  • złącze SC/APC;
  • do wykorzystania na zewnątrz (outdoor);
  • wzmacniany włóknem aramidowym;
  • średnica ~2,9 mm;
  • włókno G657.A2;
  • promień gięcia 7,5 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii