Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
MikroTik S-4554LC80D SFP WDM, 1.25G, SM, LC, 80km zestaw

310,39 zł z VAT
252,35 zł netto
Ilość:    przechowalnia
MikroTik S-4554LC80D SFP WDM, 1.25G, SM, LC, 80km zestaw
Kod produktu: S-4554LC80D
Producent: Mikrotik

Oferowany produkt to zestaw składający się z 2 wkładek WDM. Dzięki niemu można zestawić transmisję wykorzystując jedno włókno światłowodowe. Wkładki wyposażone są w złącza LC/UPC, maksymalna przepustowość wynosi 1,25 Gb/s. Wykonane zostały w technologii WDM - jedna wkładka jednocześnie transmituje i odbiera sygnał na dwóch różnych falach (1490 i 1550 nm) wykorzystując tylko jedno włókno typu singlemode. Maksymalny zasięg transmisji wynosi około 80 km, zakres temperatury pracy od -40 do 85 st. C.

Najważniejsze cechy:

  • zestaw składający się z 2 modułów SFP;
  • technologia WDM;
  • DDM;
  • złącza LC/UPC;
  • zasięg około 80 km;
  • temperatura pracy: od -40 do 85 st. C.

Specyfikacja:

S-4554LC80D
Technologia WDM
Długość fali 1490 i 1550 nm
Przepustowość 1,25 Gb/s
Moc nadawcza Tx 0 ~ 5 dBm
Czułość odbioru Rx -25 dBm
LOS De-assert Maks. -26 dBm
LOS Assert Min. -40 dBm
Przybliżony zasięg 80 km
Dopuszczalna temperatura pracy Od -40 do 85 st. C

 

Produkty z tej samej kategorii