SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
OPTON 125G-SM-WDM55-LC-D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM (HP compatible)

47,67 zł z VAT
38,76 zł netto
Ilość
przechowalnia
OPTON 125G-SM-WDM55-LC-D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM (HP compatible)
Kod produktu: H125G-SM-WDM55-L3D
Producent: Opton

Moduł SFP używany w różnego rodzaju przełącznikach, mediakonwerterach światłowodowych urządzeniach klienckich. Jest kompatybilny z urządzeniami HP, a także innych producentów, którzy nie blokują obcych wkładek (np. MiroTikiem czy D-Linkiem). 

 
 
Dane techniczne:
Typ modułu SFP
Porty 1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX 1550nm
Długość fali RX 1310nm
Budżet mocy/zasięg portu 10dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring) Tak
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii