Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

74,98z VAT
60,96zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

171,27z VAT
139,24zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE
192,65z VAT
156,63zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
294,29z VAT
239,26zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
310,38z VAT
252,34zł netto
przechowalnia
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
342,47z VAT
278,43zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] / 1