Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
Ubiquiti UDC-1 Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G AWG30 1m
78,72z VAT
64,00zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

78,77z VAT
64,04zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UDC-2 Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G AWG30 2m
98,38z VAT
79,98zł netto
przechowalnia
Ubiquiti uFiber SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, para (2 wkładki)
106,80z VAT
86,83zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UDC-3 Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP/SFP+ 10G AWG30 3m
118,04z VAT
95,97zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

179,90z VAT
146,26zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE
202,32z VAT
164,49zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
309,12z VAT
251,32zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
325,99z VAT
265,03zł netto
przechowalnia
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+ Producent: Ubiquiti Networks

Towar dostępny na zamówienie

359,74z VAT
292,47zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1