Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

83,33z VAT
67,75zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-AE mediakonwerter SFP RJ45, wejście PoE
138,92z VAT
112,94zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

200,18z VAT
162,75zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE
227,34z VAT
184,83zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
347,33z VAT
282,38zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
366,33z VAT
297,83zł netto
przechowalnia
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
404,20z VAT
328,62zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber WiFi6 terminal GPON ONT AX1500, 4x GE, SC/APC
517,87z VAT
421,03zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE (5-pak)
925,33z VAT
752,30zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE (20-pak)
4 189,87z VAT
3 406,40zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry
Promocja!
Rabat: -38%
Tenda nova MW5s dwuzakresowe punkty dostępowe AC1200 Mesh, MU-MIMO, 2x GE, zestaw 2 sztuk
284,10
175,00 netto
Koniec promocji: