Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

74,39z VAT
60,48zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

169,92z VAT
138,15zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE
191,15z VAT
155,41zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
291,99z VAT
237,39zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
307,96z VAT
250,37zł netto
przechowalnia
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
339,80z VAT
276,26zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] / 1