SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2m

11,11 zł z VAT
9,03 zł netto
Ilość
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2m
Kod produktu: OP-SCU-SCU-SM-SX-2
Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
OPTON patch cord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii