SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: [1] 2 / 2
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 50cm
12,79 zł z VAT
10,40 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 1m
13,28 zł z VAT
10,80 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 2m
14,27 zł z VAT
11,60 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 3m
15,25 zł z VAT
12,40 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 5m
17,22 zł z VAT
14,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 0,5m
19,00 zł z VAT
15,45 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 1m
20,63 zł z VAT
16,77 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 2m
21,44 zł z VAT
17,43 zł netto
przechowalnia
Kable światlowodowy SC/UPC SC/APC Drop 10m
22,14 zł z VAT
18,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 3m
22,36 zł z VAT
18,18 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 5m
24,02 zł z VAT
19,53 zł netto
przechowalnia
Kabel światlowodowy SC/UPC SC/APC Drop 15m
27,06 zł z VAT
22,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 10m
29,52 zł z VAT
24,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 20m
31,98 zł z VAT
26,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 15m
32,51 zł z VAT
26,43 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 20m
36,75 zł z VAT
29,88 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 25m
36,90 zł z VAT
30,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 25m
41,00 zł z VAT
33,33 zł netto
przechowalnia
Kabel światlowodowy SC/APC SC/APC Drop 30m
41,82 zł z VAT
34,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 30m
41,82 zł z VAT
34,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 30m
45,24 zł z VAT
36,78 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 35m
46,74 zł z VAT
38,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 35m
49,48 zł z VAT
40,23 zł netto
przechowalnia
Kable światlowodowy SC/APC SC/APC Drop 40m
51,66 zł z VAT
42,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 40m
51,66 zł z VAT
42,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 40m
53,73 zł z VAT
43,68 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 45m
56,58 zł z VAT
46,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światlowodowy SC/APC SC/APC Drop 50m
61,50 zł z VAT
50,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 50m
61,50 zł z VAT
50,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 50m
62,21 zł z VAT
50,58 zł netto
przechowalnia
Kabel światlowodowy SC/APC SC/APC Drop 55m
66,42 zł z VAT
54,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 55m
66,42 zł z VAT
54,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 45m
68,27 zł z VAT
55,50 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 60m
70,70 zł z VAT
57,48 zł netto
przechowalnia
Kabel światlowodowy SC/APC SC/APC Drop 60m
71,34 zł z VAT
58,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 60m
71,34 zł z VAT
58,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 65m
74,94 zł z VAT
60,93 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/APC SC/APC Drop 65m
76,26 zł z VAT
62,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 65m
76,26 zł z VAT
62,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 70m
79,19 zł z VAT
64,38 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Długość (metry)
 - 
Złącza
SC/APC - SC/APC (20)
SC/UPC - SC/APC (26)
SC/UPC - SC/UPC (32)
Włókno
G657.A1 (2)
G657.A2 (77)
Producent
CDR (77)
Opton (2)