Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
13,92 zł z VAT
11,32 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
13,99 zł z VAT
11,37 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 1m G.657A1.
14,51 zł z VAT
11,80 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
14,67 zł z VAT
11,93 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 2m G.657A1.
16,04 zł z VAT
13,04 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
16,16 zł z VAT
13,14 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
16,52 zł z VAT
13,43 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
16,85 zł z VAT
13,70 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
17,27 zł z VAT
14,04 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
19,20 zł z VAT
15,61 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
19,83 zł z VAT
16,12 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
20,10 zł z VAT
16,34 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
20,45 zł z VAT
16,63 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
20,82 zł z VAT
16,93 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1.
21,39 zł z VAT
17,39 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
22,41 zł z VAT
18,22 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
22,41 zł z VAT
18,22 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
24,40 zł z VAT
19,84 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
24,91 zł z VAT
20,25 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
25,01 zł z VAT
20,33 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
34,12 zł z VAT
27,74 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1