Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
7,71 zł z VAT
6,27 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
7,77 zł z VAT
6,32 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
8,22 zł z VAT
6,68 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
8,61 zł z VAT
7,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
8,75 zł z VAT
7,11 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
8,84 zł z VAT
7,19 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,62 zł z VAT
7,82 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,68 zł z VAT
7,87 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
9,93 zł z VAT
8,07 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
12,40 zł z VAT
10,08 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
12,48 zł z VAT
10,15 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
13,46 zł z VAT
10,94 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
14,83 zł z VAT
12,06 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
15,52 zł z VAT
12,62 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
15,95 zł z VAT
12,97 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
16,46 zł z VAT
13,38 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
16,67 zł z VAT
13,55 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
16,73 zł z VAT
13,60 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
16,85 zł z VAT
13,70 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
17,21 zł z VAT
13,99 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
17,39 zł z VAT
14,14 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
17,48 zł z VAT
14,21 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
17,82 zł z VAT
14,49 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
17,88 zł z VAT
14,54 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
18,57 zł z VAT
15,10 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
20,26 zł z VAT
16,47 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
21,09 zł z VAT
17,15 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
21,35 zł z VAT
17,36 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
22,78 zł z VAT
18,52 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
25,76 zł z VAT
20,94 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
25,88 zł z VAT
21,04 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
30,06 zł z VAT
24,44 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 20m.
33,71 zł z VAT
27,41 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
35,40 zł z VAT
28,78 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1