SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] 2 3 / 3
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
10,59 zł z VAT
8,61 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G657A1.
10,84 zł z VAT
8,81 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
10,92 zł z VAT
8,88 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 1m G657A1.
11,21 zł z VAT
9,11 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
11,45 zł z VAT
9,31 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
11,66 zł z VAT
9,48 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
11,75 zł z VAT
9,55 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
11,91 zł z VAT
9,68 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 2m G657A1.
12,09 zł z VAT
9,83 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
12,12 zł z VAT
9,85 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
12,32 zł z VAT
10,02 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
12,45 zł z VAT
10,12 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
12,52 zł z VAT
10,18 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
12,63 zł z VAT
10,27 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
13,37 zł z VAT
10,87 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
13,89 zł z VAT
11,29 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
14,55 zł z VAT
11,83 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
14,94 zł z VAT
12,15 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 0.5m G657B3
15,78 zł z VAT
12,83 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 1m G657B3
16,30 zł z VAT
13,25 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
17,29 zł z VAT
14,06 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
17,79 zł z VAT
14,46 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 2m G657B3
17,87 zł z VAT
14,53 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
18,15 zł z VAT
14,76 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 3m G657B3
18,94 zł z VAT
15,40 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
19,56 zł z VAT
15,90 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 5m G657B3
19,99 zł z VAT
16,25 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 0.5m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

20,17 zł z VAT
16,40 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 0.5m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

20,27 zł z VAT
16,48 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 0.5m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

20,27 zł z VAT
16,48 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 1m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 1m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

20,66 zł z VAT
16,80 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 1m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 1m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

20,86 zł z VAT
16,96 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 1m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 1m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

20,86 zł z VAT
16,96 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
21,17 zł z VAT
17,21 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 2m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 2m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

21,65 zł z VAT
17,60 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
21,92 zł z VAT
17,82 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 10m G657B3
22,04 zł z VAT
17,92 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 2m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 2m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

22,04 zł z VAT
17,92 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 2m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 2m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

22,04 zł z VAT
17,92 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 3m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 3m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

22,63 zł z VAT
18,40 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3