Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 / 12
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
16,42 zł z VAT
13,35 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
16,58 zł z VAT
13,48 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
16,58 zł z VAT
13,48 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
16,64 zł z VAT
13,53 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
16,67 zł z VAT
13,55 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
16,85 zł z VAT
13,70 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
16,85 zł z VAT
13,70 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 2m
16,91 zł z VAT
13,75 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 5m G.657B3
16,99 zł z VAT
13,81 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1.
17,04 zł z VAT
13,85 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
17,17 zł z VAT
13,96 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 1m
17,21 zł z VAT
13,99 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 10m
17,22 zł z VAT
14,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m.
17,23 zł z VAT
14,01 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
17,29 zł z VAT
14,06 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 0.5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m.
17,29 zł z VAT
14,06 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m.
17,36 zł z VAT
14,11 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
17,36 zł z VAT
14,11 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON- Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
17,42 zł z VAT
14,16 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
17,45 zł z VAT
14,19 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
17,48 zł z VAT
14,21 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
17,66 zł z VAT
14,36 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
17,72 zł z VAT
14,41 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 1m.
17,76 zł z VAT
14,44 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
17,88 zł z VAT
14,54 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 0.5m
17,98 zł z VAT
14,62 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
18,23 zł z VAT
14,82 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 5m G.657B3
18,27 zł z VAT
14,85 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 3m.
18,29 zł z VAT
14,87 zł netto
przechowalnia
Patchcord FC/UPC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 1m
18,33 zł z VAT
14,90 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
18,39 zł z VAT
14,95 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/129um OM1 MM duplex 1m.
18,41 zł z VAT
14,97 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 2m.
18,41 zł z VAT
14,97 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 1m.
18,45 zł z VAT
15,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
18,54 zł z VAT
15,07 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
18,63 zł z VAT
15,15 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 5m G657B3
18,65 zł z VAT
15,16 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 2m G.657A1.
18,86 zł z VAT
15,33 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 2m
18,92 zł z VAT
15,38 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
19,10 zł z VAT
15,53 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 / 12
Towar dnia
Filtry
Cena

 - 

Długość (metry)

 - 

Rodzaj
Zastosowanie
Złącza
Ilość końcówek
Włókno
Producent