Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 12
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
10,02 zł z VAT
8,15 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
10,17 zł z VAT
8,27 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
10,30 zł z VAT
8,37 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 1m G657B3
10,48 zł z VAT
8,52 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
11,11 zł z VAT
9,03 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 2m G.657B3
11,11 zł z VAT
9,03 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
11,40 zł z VAT
9,27 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 2m G.657B3
11,50 zł z VAT
9,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
11,65 zł z VAT
9,47 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
11,73 zł z VAT
9,54 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
12,12 zł z VAT
9,85 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
12,30 zł z VAT
10,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 2m G657B3
12,52 zł z VAT
10,18 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 3m G.657B3
13,16 zł z VAT
10,70 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
13,30 zł z VAT
10,81 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm 10m.
13,84 zł z VAT
11,25 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1.
13,86 zł z VAT
11,27 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
13,96 zł z VAT
11,35 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
14,02 zł z VAT
11,40 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 3m G.657B3
14,18 zł z VAT
11,53 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
14,39 zł z VAT
11,70 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON- Multimode Patchcord SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
14,39 zł z VAT
11,70 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 1m G.657A1.
14,54 zł z VAT
11,82 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 3m G657B3
14,58 zł z VAT
11,85 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
14,71 zł z VAT
11,96 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
14,80 zł z VAT
12,03 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 0.5m
14,80 zł z VAT
12,03 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
14,90 zł z VAT
12,11 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
14,98 zł z VAT
12,18 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
15,10 zł z VAT
12,28 zł netto
przechowalnia
Patchcord FC/UPC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
15,10 zł z VAT
12,28 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
15,33 zł z VAT
12,46 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m.
15,35 zł z VAT
12,48 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
15,46 zł z VAT
12,57 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 1m.
15,55 zł z VAT
12,64 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
15,58 zł z VAT
12,67 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
15,92 zł z VAT
12,94 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
15,92 zł z VAT
12,94 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 2m G.657A1.
16,08 zł z VAT
13,07 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
16,40 zł z VAT
13,33 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 12
Filtry
Cena

 - 

Długość (metry)

 - 

Rodzaj
Zastosowanie
Złącza
Ilość końcówek
Włókno
Producent