SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 12
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
9,30 zł z VAT
7,56 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 2m G.657B3
10,23 zł z VAT
8,32 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
10,59 zł z VAT
8,61 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 2m G.657B3
10,59 zł z VAT
8,61 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
10,86 zł z VAT
8,83 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
10,90 zł z VAT
8,86 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
11,67 zł z VAT
9,49 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
11,89 zł z VAT
9,67 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 3m G.657B3
12,13 zł z VAT
9,86 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
12,30 zł z VAT
10,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 3m G.657B3
12,47 zł z VAT
10,14 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1.
13,05 zł z VAT
10,61 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
13,30 zł z VAT
10,81 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
13,30 zł z VAT
10,81 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON- Multimode Patchcord SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
13,80 zł z VAT
11,22 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 1m G.657A1.
13,80 zł z VAT
11,22 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
14,02 zł z VAT
11,40 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
14,17 zł z VAT
11,52 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
14,21 zł z VAT
11,55 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
14,23 zł z VAT
11,57 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 15m.
14,23 zł z VAT
11,57 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
14,35 zł z VAT
11,67 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 2m G.657A1.
14,35 zł z VAT
11,67 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 0.5m
14,51 zł z VAT
11,80 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m.
14,83 zł z VAT
12,06 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
14,83 zł z VAT
12,06 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
14,90 zł z VAT
12,11 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
14,96 zł z VAT
12,16 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 10m.
15,35 zł z VAT
12,48 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m.
15,55 zł z VAT
12,64 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
15,58 zł z VAT
12,67 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
15,77 zł z VAT
12,82 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
15,79 zł z VAT
12,84 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 1m.
15,83 zł z VAT
12,87 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
15,92 zł z VAT
12,94 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 5m G.657B3
16,00 zł z VAT
13,01 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
16,10 zł z VAT
13,09 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
16,27 zł z VAT
13,23 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
16,30 zł z VAT
13,25 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1.
16,42 zł z VAT
13,35 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 / 12
Filtry
Cena
 - 
Długość (metry)
 - 
Rodzaj
Multimode (96)
Multipatchcord (24)
Singlemode (338)
Zastosowanie
Na zewnątrz budynków (84)
Wewnątrz budynków (374)
Złącza
FC/APC - FC/APC (6)
FC/APC - SC/APC (6)
FC/UPC - FC/UPC (6)
FC/UPC - LC/UPC (10)
FC/UPC - SC/APC (6)
FC/UPC - SC/UPC (8)
LC - LC (19)
LC - SC (15)
LC - ST (10)
LC/UPC - FC/APC (6)
LC/UPC - LC/APC (6)
LC/UPC - LC/UPC (34)
LC/UPC - SC/APC (14)
LC/UPC - ST/UPC (6)
MPO - LC (5)
MPO - MPO (8)
SC - SC (10)
SC/APC - LC/APC (6)
SC/APC - SC/APC (77)
SC/UPC - FC/APC (6)
SC/UPC - LC/UPC (14)
SC/UPC - SC/APC (68)
SC/UPC - SC/UPC (72)
ST - SC (10)
ST - ST (10)
ST/UPC - SC/APC (6)
ST/UPC - SC/UPC (7)
ST/UPC - ST/UPC (5)
Ilość końcówek
12 (12)
24 (12)
Duplex (214)
Simplex (220)
Włókno
G652.D (169)
G657.A1 (42)
G657.A2 (84)
G657.B3 (66)
OM1 (30)
OM2 (32)
OM3 (26)
OM4 (8)
Producent
CDR (124)
Opton (332)