SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 10
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 0.5m G657A1
6,97 zł z VAT
5,67 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 1m G657A1
7,20 zł z VAT
5,85 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 2m G657A1
7,63 zł z VAT
6,20 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 1m G657A1.
7,80 zł z VAT
6,34 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
7,82 zł z VAT
6,36 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
7,84 zł z VAT
6,37 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
7,84 zł z VAT
6,37 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 1m G.657A1.
7,84 zł z VAT
6,37 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
7,85 zł z VAT
6,38 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
8,00 zł z VAT
6,50 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
8,09 zł z VAT
6,58 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 3m G657A1
8,17 zł z VAT
6,64 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
8,20 zł z VAT
6,67 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
8,24 zł z VAT
6,70 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
8,34 zł z VAT
6,78 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
8,34 zł z VAT
6,78 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
8,38 zł z VAT
6,81 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
8,50 zł z VAT
6,91 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 2m G657A1.
8,55 zł z VAT
6,95 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 2m G.657A1.
8,65 zł z VAT
7,03 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
8,70 zł z VAT
7,07 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
8,77 zł z VAT
7,13 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
9,05 zł z VAT
7,36 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,15 zł z VAT
7,44 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,24 zł z VAT
7,51 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
9,24 zł z VAT
7,51 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,32 zł z VAT
7,58 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
9,34 zł z VAT
7,59 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,48 zł z VAT
7,71 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
9,84 zł z VAT
8,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
9,89 zł z VAT
8,04 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G657A1.
9,93 zł z VAT
8,07 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1.
10,25 zł z VAT
8,33 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
10,44 zł z VAT
8,49 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 0.5m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
11,13 zł z VAT
9,05 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 5m G657A1
11,21 zł z VAT
9,11 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
11,34 zł z VAT
9,22 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
11,41 zł z VAT
9,28 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 2m G.657A1.
12,58 zł z VAT
10,23 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 10
Filtry
Cena
 - 
Długość (metry)
 - 
Rodzaj
Multimode (96)
Multipatchcord (23)
Singlemode (248)
Zastosowanie
Na zewnątrz budynków (2)
Wewnątrz budynków (365)
Złącza
FC/APC - FC/APC (6)
FC/APC - SC/APC (6)
FC/UPC - FC/UPC (6)
FC/UPC - LC/UPC (10)
FC/UPC - SC/APC (6)
FC/UPC - SC/UPC (7)
LC - LC (19)
LC - SC (15)
LC - ST (10)
LC/UPC - FC/APC (6)
LC/UPC - LC/APC (6)
LC/UPC - LC/UPC (34)
LC/UPC - SC/APC (14)
LC/UPC - ST/UPC (6)
MPO - LC (5)
MPO - MPO (8)
SC - SC (10)
SC/APC - LC/APC (6)
SC/APC - SC/APC (56)
SC/UPC - FC/APC (6)
SC/UPC - LC/UPC (14)
SC/UPC - SC/APC (34)
SC/UPC - SC/UPC (38)
ST - SC (10)
ST - ST (10)
ST/UPC - SC/APC (6)
ST/UPC - SC/UPC (6)
ST/UPC - ST/UPC (5)
Ilość końcówek
12 (11)
24 (12)
Duplex (212)
Simplex (132)
Włókno
G652.D (167)
G657.A1 (42)
G657.A2 (1)
G657.B3 (60)
OM1 (30)
OM2 (32)
OM3 (26)
OM4 (8)