SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1

16,08 zł z VAT
13,07 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1
Kod produktu: OP-LCU-LCU-SM-DX-05A
Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1.

OPTON patch cord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1

Patchcord na włóknie G.657A1 o promieniu gięcia 10mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć.

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii