SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 1m

19,45 zł z VAT
15,81 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 1m
Kod produktu: OP-LCU-LCU-OM4-DX-1
Producent: Opton

Multimodowy patchcord firmy Opton wyposażony w złącza LC/UPC - LC/UPC, włókno OM4. Grubość 3 mm, długość 1 m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii