SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 0.5m
17,64 zł z VAT
14,34 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 1m
18,95 zł z VAT
15,41 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 2m
23,01 zł z VAT
18,71 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 3m
40,86 zł z VAT
33,22 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 5m
58,24 zł z VAT
47,35 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 10m
101,25 zł z VAT
82,32 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 20m
159,84 zł z VAT
129,95 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 30m
232,40 zł z VAT
188,94 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1