SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 1m.
18,95 zł z VAT
15,41 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 0.5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m.
21,57 zł z VAT
17,54 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 2m.
22,41 zł z VAT
18,22 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m.
25,84 zł z VAT
21,01 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 5m.
35,50 zł z VAT
28,86 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 10m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 10m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 10m.
54,62 zł z VAT
44,41 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 15m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 15m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 15m.
73,91 zł z VAT
60,09 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 30m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 30m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 30m.
121,70 zł z VAT
98,94 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1