SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m.
16,20 zł z VAT
13,17 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 1m.
17,48 zł z VAT
14,21 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 2m.
20,85 zł z VAT
16,95 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 3m.
25,07 zł z VAT
20,38 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 5m.
31,75 zł z VAT
25,81 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1