Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Huawei EG8147X6 terminal GPON ONT Wi-Fi 6 AX3000, 4x GE, 1x POTS (RJ11), 1x CATV, 1x USB

Ilość:    przechowalnia
473,55z VAT
385,00 zł netto
Huawei EG8147X6 terminal GPON ONT Wi-Fi 6 AX3000, 4x GE, 1x POTS (RJ11), 1x CATV, 1x USB
Kod produktu: HUA-EG8147X6
Numer katalogowy: 9206
Gwarancja (miesiące):
Producent: Huawei

Huawei EG8147X6 to terminal kliencki ONT przeznaczony do sieci GPON. Umożliwia transmisję sieci bezprzewodowej w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, obsługuje Wi-Fi 6, wspiera protokoły IEEE 802.11 b/g/n/ax (2,4 GHz) oraz IEEE 802.11 a/n/ac/ax (5 GHz). Maksymalna teoretyczna przepustowość takiej transmisji wynosi 3000 Mb/s - 574 Mb/s w 2,4 GHz i 2402 Gb/s w 5 GHz. Terminal został wyposażony w 4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port POTS (RJ11) do podłączenia telefonu oraz 1 port CATV (RF). Do portu RF możesz podłączyć odbiornik TV i korzystać z dostępny do telewizji.

Oferowany produkt posiada laser klasy B+, wspiera Smart O&M, w tym eMDI, diagnostykę jakości IPTV, destowanie PPPoE, emulację WLAN czy izolowanie rogue ONT. ONT pozwala na skorzystanie także z funkcji przydatnych abonentowi, jak kontrola rodzicielska czy harmonogram Wi-Fi. Wraz ze standardem Wi-Fi 6 urządzenie obsługuje Beamforming (kształtowanie wiązki w celu poprawy zasięgu), MU-MIMO (jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych od połączonych urządzeń) oraz nowoczesne szyfrowanie WPA3. Dodatkowym atutem jest port USB, przy pomocy którego możesz stworzyć np. dysk FTP.

EG8147X6 może służyć jako terminal kliencki (ONT) w sieci GPON. Został wyposażony w standardowe złącze optyczne SC/APC klasy B+. Zakres mocy, którą urządzenie może odebrać wynosi -27 ~ -29 dBm. Obsługuje standardowe fale o długości 1490 nm  / 1310 nm.

Sieć bezprzewodowa Wi-Fi 6 (AX3000)

Terminal EG8147X6 może transmitować sieć bezprzewodową Wi-Fi 6 w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie. Wspiera protokoły IEEE 802.11 b/g/n/ax (2,4 GHz) oraz IEEE 802.11 a/n/ac/ax (5 GHz). W obu pasmach wykorzystuje 2x2 MIMO, maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 3000 Mb/s - 574 Mb/s w 2,4 GHz i 2402 Mb/s w 5 GHz. Taka prędkość pozwala na komfortowe korzystanie z zasobów internetu, umożliwi również pobieranie dużych plików, oglądanie filmów online o dużej rozdzielczości czy streamowanie. Wraz ze standardem Wi-Fi 6 ONT obsługuje dodatkowe, przydatne funkcje - MU-MIMO (jednoczesne odbieranie i nadawanie danych do wielu klientów), Beamforming (kształtowanie wiązki w celu poprawy zasięgu) i nowoczesne szyfrowanie WPA3.

4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port POTS, 1 port USB

Oferowany produkt posiada 4 gigabitowe porty Ethernet (10/100/1000 Mb/s) służące jako LAN. Port RJ11 (POTS) ma możliwość podłączenia telefonu stacjonarnego, dzięki czemu możesz abonentowi udostępnić usługę VoIP. Dodatkowy port USB 2.0 można wykorzystać do udostępniania multimediów, stworzenia dysku FTP czy serwera druku.

CATV

ONT jest wyposażony w złącze RF, który służy za wyjście sygnału telewizyjnego CATV. CATV to technologia, która pozwala transmitować sygnał telewizyjny i sieć GPON korzystając z jednego włókna światłowodowego. Terminal EG8147X6 oddziela sygnał telewizyjny od PON, abonent może podłączyć telewizor do ONT korzystając z kabla koncentrycznego. Zakres częstotliwości portu RF to 54 - 1000 MHz, a moc wyjściowa ≥17dBmV/Ch.

Specyfikacja

EG8147X6
Właściwości ogólne
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Wejście zasilacza

100 - 240 V AC

50/60 Hz

Zasilanie

11 - 14 V DC

1,5 A

Statyczny pobór mocy 12,1 W
Maksymalny pobór mocy 18 W
Pamięć

128 MB pamięci Flash

256 MB pamięci RAM

Rodzaj sieci GPON
Interfejsy

4x Gigabit Ethernet

1x POTS (RJ11)

1x RF (CATV)

2.4G/5G Wi-Fi 6

1x USB

Złącze optyczne SC/APC
Diody LED Power/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS
Waga < 600 g
Wymiary (bez anten i nóżek) 35 mm x 220 mm x 145 mm
Właściwości interfejsów
Port GPON

Klasa B+

Czułość odbioru: -27 ~ -29 dBm

Moc optyczna overload: -8 dBm

Długość fali: US 1310 nm, DS 1490 nm

G.984.5 WBF (Wavelength Blocking Filter)

Mapowanie pomiędzy GPON Port i TCONT

Uwierzytelnianie po SN lub haśle, zgodnie z G.984.3

Dwukierunkowe FEC

SR-DBA i NSR-DBA

Typ B (single-homing&dual-homing)

WLAN

2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n/ax

5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac/ax

2x2 MIMO (2,4 GHz)

2x2 MIMO (5 GHz)

Zysk energetyczny anten: 5 dBi

WMM / Wiele SSID / WPS

Jednocześnie 2,4 i 5 GHz

Maks. teoretyczna przepustowość: 574 Mb/s (2,4 GHz) / 2402 Mb/s (5 GHz)

Beamforming (kształtowanie wiązki)

Sterowanie pasmem

DL OFDMA

DL MU-MIMO

1024QAM

Szerokość pasma 5 GHz: 160 MHz

WPA3

Port POTS

Maks. REN: 4

G.711A/μ, G.729a/b i G.722 kodowanie / dekodowanie

T.30/T.38/G.711 tryb fax

DTMF

Połączenia alarmowe (z protokołem SIP)

Port USB

USB 2.0

Wsparcie dysku FTP

SAMBA

Funkcja DLNA

Port Ethernet

Tag VLAN w oparciu o port

1:1 VLAN, N:1 VLAN lub transparent VLAN

QinQ VLAN

Limit tablicy zapamiętanych adresów MAC

MAC address learning

Automatyczna negocjacja 10/100/1000 Mb/s

Port CATV

Częstotliwość: 54 - 1000 MHz

Opór wyjściowy: 75 Om

Czułość odbioru sygnału optycznego: -8 ~ 2 dBm

Moc wyjściowa RF: ≥17dBmV/Ch

Funkcje
Inteligentne funkcje

Smart Wi-Fi

Automatyczna negocjacja SIP / H.248

Każda usługa na każdym porcie

Kontrola rodzicielska

Multicasty

IGMP v2/v3 proxy/snooping

MLD v1/v2 snooping

Oszczędzanie energii

Oszczędne diody LED

COC V7

Inteligentne usługi

Harmonogram Wi-Fi

Uwierzytelnianie portal / 802.1x, SoftGRE

Zabezpieczenia

Zapora sieciowa SPI

Filtrowanie w oparciu o MAC / IP / adres URL

QoS

Limit na port Ethernet

Priorytet 802.1p

SP/WRR/SP+WRR

Limit pakietów broadcast

Smart O&M

Diagnozowanie jakości IPTV

eMDI

Wykrywanie i izolacja Rogue ONT

Emulacja połączeń, testowanie linii

Symulacja i testowanie PPPoE / DHCP

Emulowanie WLAN

Funkcje Layer 3

PPPoE / Statyczne IP / DHCP

NAT / NAPT

Port forwarding

ALG, UPnP

DDNS / serwer DNS / klient DNS

IPv4 / IPv6 dual stack, DS-Lite i IPv6 SPI

Statyczne / domyślne trasy

Wiele usług na jednym porcie WAN

Pozostałe O&M

OMCI / interfejs Web / TR-069

Variable-length OMCI

Backup systemu i przywracanie

Właściwości sieci domowej

Zarządzanie siecią

Przypisanie przepustowości do użytkownika

Optymalizacja Wi-Fi i Wi-Fi roaming

Inteligentna identyfikacja i przeciwdziałanie interferencjom

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -43%
OPTON mediakonwerter SFP-RJ45 MC220S
69,90
39,90 netto
Koniec promocji: