Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

146,37z VAT
119,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
Kod produktu: HUAWEI-HG8540M-1GE
Numer katalogowy: 5844
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Huawei

HG8540M to terminal GPON ONT firmy Huawei. Wyposażony został w 1 gigabitowy port Ethernet (LAN1) oraz 3 porty fast Ethernet. Oprócz tego posiada port PON typu SC/UPC (niebieski). W zestawie dołączony jest zasilacz. 

Instrukcja zmiany hasła admina

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -61%
Tenda E30 dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express WiFi 6 AX3000 Bluetooth
191,00
75,00 netto
Koniec promocji: