Ubiquiti EdgePower EP-54V-150W-DC moduł / prostownik DC
Kod produktu: UQ-EP-54V-150W-DC
Numer katalogowy: 5808
Gwarancja (miesiące):
Cena
57,56
70,80z VAT
Liczba sztuk
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis
Moduł / prostownik DC do urządzenia Ubiquiti EdgePower 54V-150W. Umożliwia podłączenie 2, 3 lub 4 akumulatorów jako awaryjne źródło zasilania. Dzięki temu EdgePower może pełnić funkcję siłowni telekomunikacyjnej o niewielkiej mocy. Oferowany produkt posiada zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem akumulatora oraz umożliwia ładowanie akumulatora. Urządzenie wyróżnia się szerokim zakresem napięcia wejściowego - od 22 do 60 V DC.
Specyfikacja:
EP-54V-150W-DC
Napięcie wejściowe 22 - 60 V DC
Napięcie wyjściowe 54 V
Moc 150 W
Rodzaj akumulatora 2 / 3 / 4 akumulatory kwasowo ołowiowe
Maksymalne napięcie ładowania
2 akumulatory: 26,8 - 27,5 V
3 akumulatory: 40,2 - 41,2 V
4 akumulatory: 53,6 - 55 V
Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem
2 akumulatory: 21,5 V
3 akumulatory: 32 V
4 akumulatory: 43 V
Prąd ładowania
2 akumulatory: 0,3 A
3 akumulatory: 0,3 A
4 akumulatory: 0,2 A
Diody LED System On / Off
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 °C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% RH
Ochrona ESD/EMP
Air: 8 kV
Contact: 6 kV