Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m

13,84 zł z VAT
11,25 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 10m
Kod produktu: OP-LCU-LCU-SM-SX-10
Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm 10m.

OPTON patch cord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm 10m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii