Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1.
17,01 zł z VAT
13,83 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 1m
17,17 zł z VAT
13,96 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
17,60 zł z VAT
14,31 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.
18,60 zł z VAT
15,12 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 2m
18,89 zł z VAT
15,36 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 2m G.657A1.
19,10 zł z VAT
15,53 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 1m G.657A1.
19,22 zł z VAT
15,63 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
19,47 zł z VAT
15,83 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
19,64 zł z VAT
15,97 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
20,54 zł z VAT
16,70 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 3m
20,58 zł z VAT
16,73 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 0.5m
22,20 zł z VAT
18,05 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
25,28 zł z VAT
20,55 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 10m
27,34 zł z VAT
22,23 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 5m
28,01 zł z VAT
22,77 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 20m.
36,83 zł z VAT
29,94 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1