Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Huawei EG8010Hv6 terminal GPON ONT 1x GE

Ilość:    przechowalnia
151,29z VAT
123,00 zł netto
Huawei EG8010Hv6 terminal GPON ONT 1x GE
Kod produktu: HUA-EG8010HV6
Numer katalogowy: 9207
Gwarancja (miesiące):
Producent: Huawei

Huawei EG8010Hv6 to terminal kliencki ONT typu bridge wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s. Został przystosowany do sieci typu GPON, posiada port optyczny typu SC/APC. Wspiera transmisję multicast, w tym IGMP i MLD Snooping, obsługuje Smart O&M i funkcję QoS. EG8010Hv6 idealnie sprawdzi się w połączeniu z routerem bezprzewodowym. Wielu abonentów preferuje wykorzystanie własnego routera, korzystając z jednoportowych terminali ONT możesz im to umożliwić.

EG8010Hv6 może służyć jako terminal kliencki (ONT) w sieci GPON. Został wyposażony w standardowe złącze optyczne SC/APC klasy B+. Zakres mocy, którą urządzenie może odebrać wynosi -27 ~ -29 dBm. Obsługuje standardowe fale o długości 1490 nm / 1310 nm.

ONT typu bridge

Oferowany produkt może pracować jako bridge, nie wspiera routingu. Jest to podstawowy terminal, możesz umożliwić swojemu abonentowi wybranie dowolnego routera, co jest ważne dla wielu klientów. Dodatkowym atutem ONT typu bridge jest bardzo mały pobór mocy, który maksymalnie wynosi 2,5 W.

1 gigabitowy port Ethernet

Huawei EG8010Hv6 jest wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet o przepustowości 10/100/1000 Mb/s. Wspiera Tagi VLAN w oparciu o port, 1:1 VLAN, N:1 VLAN, VLAN transparent oraz QinQ VLAN. Przy pomocy tego urządzenia możesz oferować abonentom pakiety z internetem aż do 1 Gb/s.

Specyfikacja

EG8010Hv6
Właściwości ogólne
Wymiary (bez nóżek) 26 mm x 69 mm x 83 mm
Waga Około 72 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Wejście zasilacza 100 240 V AC
Wejście zasilania 11 - 14 V DC, 1 A
Złącze optyczne SC/APC
Pamięć

128 MB pamięci Flash

256 MB pamięci RAM

Statyczny pobór mocy 2,06 W
Maksymalny pobór mocy 2,5 W
Rodzaj sieci GPON
Interfejsy 1x Gigabit Ethernet
Diody LED POWER/PON/LOS/LAN
Właściwości interfejsów
Port GPON

Klasa B+

Czułość odbioru: -27 ~ -29 dBm

Długość fali: US 1310 nm / DS 1490 nm

WBF (Wavelength blocking filter)

Mapowanie pomiędzy GEM port a TCONT

Uwierzytelnianie z SN lub hasłem zgodnie z G.984.3

Port Ethernet

Tag i usuwanie taga VLAN w oparciu o Ethernet

1:1 VLAN, N:1 VLAN lub transparent VLAN

QinQ VLAN

Limit learned adresów MAC

MAC adres learning

Transparentna transmisja pakietów IPv6 w Layer 2

Funkcje
Smart O&M

Variable-length OMCI

Aktywne / pasywne wykrywanie i izolowanie rogue ONT

Symulacja i testowanie PPPoE / DHCP

Oszczędzanie energii

Oszczędne diody

Redukcja poboru w trybie uśpienia

Redukcja mocy PON

QoS

Limit na port Ethernet

Priorytet 802.1p

SP / WRR / SP+WRR

Limit pakietów broadcast

Flow mapping w oparciu o VLAN ID, port ID i/lub 802.1p

Zabezpieczenia Filtrowanie adresów MAC
O&M

OMCi / interfejs graficzny Web

Kopia zapasowa i jej przywracanie

802.1ag Ethernet OAM

Pomiar i diagnostyka połączenia optycznego

Wykrywanie pętli

Multicasty

IGMP v2/v3 Snooping

MLD v1/v2 Snooping

Fast leave

VLAN tag translation, transmisja transparentna i usuwanie pakietów multicast

Limit pakietów IGMP / MLD

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -30%
Opton mufa światłowodowa FDB-0212G 2 IN 12 OUT, dyby, ramka na adaptery
49,76
34,90 netto
Koniec promocji: